Fasdat Gıda Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1995 yılında Burger King® restoranlarına lojistik destek vermek amacı ile kurulmuştur. Firmamızın idari merkezi Beşiktaş’ta olup Gebze, Hadımköy, Ankara, Antalya, İzmir, Muğla ve Kıbrıs depolama ve dağıtım merkezlerimizle Türkiye’nin tamamında, ayrıca Gürcistan, Makedonya ve Kıbrıs’ta da hizmet vermektedir.

Şu an Burger King® restoranları ile birlikte Sbarro®, Popeyes®, Arby's®, Usta Dönerci® ve Subway markalarına ve EDT (Ev Dışı Tüketim) kanalında Türkiye’nin pek çok otel, restoran, cafe noktasına Tedarik Zinciri Yönetimi hizmeti vermektedir. Ayrıca Fasdat Gıda üreticileri ile birlikte yaptığı işbirlikleri sayesinde kendi markası ile ürün üretme izinlerine de sahiptir. Kendi sektöründe BRC Storage and Distribution ve ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir. Son teknolojiyi sürekli takip eden ve etkin kullanan FASDAT GIDA, konusunda uzman kadrosu ve gelişen altyapısı ile tedarik zinciri yönetiminin örnek alınacak uygulamalarını geçmişte olduğu gibi gelecekte de ait olduğu sektöre sunmayı kendine hedef olarak belirlemiştir.

Tüm iş süreçlerini müşteri odaklı yürütme anlayışı ile sürdürdüğümüz hizmetlerin uluslararası arenada da değerlendirilmesi ve ödüllendirilmesi, bizleri sürekli gelişme konusunda cesaretlendirmektedir.

Bu anlayışla, tüm çalışanlarımız ve paydaşlarımız ile ilkeli bir beraberlik çerçevesinde hizmet verdiğimiz sektörde her alanda öncü ve örnek bir şirket olmayı taahhüt etmekteyiz.