Fasdat hizmet verdiği her biri kendi alanında lider fast food restoran zinciri grup markalarına ek olarak tüm ev dışı tüketim sektörüne hizmet verecek zenginlikte ürün portföyünü elinde bulundurmaktadır.

20 yılı aşkın süredir hızlı tüketim sektörü tecrübesi sayesinde müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun ürünü en rekabetçi fiyatlar ile zamanında tedarik etmeyi amaç edinmiş, tecrübeli ve dinamik bir ekiple yoluna devam etmektedir. En temel hedefimiz kaliteden ödün vermeden rekabeti ön planda tutarak ürün tedariğini sağlamaktır. Gıda ve temel tüketim emtia ürün alımlarında hammaddelerdeki dünya trendleri takip edilerek ürün tedariği ve maliyet altyapısını planlanmaktadır.Yine ulusal ve global tedarikçiler ile bölgesel bayilikler ile iş ortaklıkları yapılmaktadır.

Böylece hem ulusal markalara ek lojistik yatırımları gerekmeden bölgesel rekabet ortamı yaratılmakta hem de müşterilerini bu markalar ile buluşturmaktadır. Tüm bu süreçler şirket hedefleri doğrultusunda geliştirilerek her geçen gün çalışılan tedarikçi sayısı artmaya ve ürün portföyü büyümeye devam etmektedir.